.:: future.pun.pl - Moje forum dla Was ::.

.:: Muzuka :: Imprezy :: Newsy :: For dj's :: Informatyka :: Rozrywka ::.


#1 2008-01-30 21:52:42

Paul Spacer

Administrator

5382778
Skąd: Lubsko
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 9
WWW

Poznajmy się;)

Z kąd pochodzicie? Czym się zajmujecie? Jak zaczęła się wasza przygoda z muzyką? itp. itd.
Piszcie...

Dla przykładu:
Ja mam na imię Paweł. Mieszkam w Lubsku (woj. lubuskie) i tu także uczę się w technikum informatycznym. Największą miłością mojego życia jest muzyka klubowa, i to z nią wiąże plany na przyszłość. W wolnych chwilach tworze własne produkcje które już niedługo znajdą się na forum. W każdy piątek słucham Muzycznego Radia i programu DMC który według mnie jest najlepszym w Polsce, a może i na świecie. Oprócz tego kocham życie i piękne dziewczyny hehe


.:: Muzyka łączy ludzi ::.

Offline

 

#2 2008-01-31 00:11:55

Shawer

Administrator

4299895
Skąd: Lubsko
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 5
WWW

Re: Poznajmy się;)

Ty wiesz ale inni nie wiedzą.... Również jestem Paweł, mieszkam w Górzynie, to miejscowość oddalona o 4,7 km od Lubska. Aktualnie uczę się w Gimnazjum i jestem na 2 roku Lubię muzykę, własnej nie tworze ale nie jestem pusty w tym temacie Dużo czasu spędzam przy komputerze i zajmuje się tworzeniem modyfikacji do gry pt. "Gothic" ale jeszcze mało umiem, znam mało skryptów ale silnik graficzny gry poznałem bardzo dobrze (w sensie modeli 3D i ich animacji [tego jak się poruszają], textur których już trochę edycji zrobiłem ) Lubię żyć, niekiedy jest ciężko a niekiedy źle ale mi taki życie pasuje, jak by nie było będzie bardzo miło i wiem że jeśli będzie źle to w końcu będzie dobrze W tym życiu najbardziej lubię gry i dziewczyny .... ładne dziewczyny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.garadera.pun.pl www.drakenmag.pun.pl www.pokemonwaterelements.pun.pl www.fantasypremiership.pun.pl www.nkn.pun.pl